Złoty następca tarcz 3M™ GreenCorps™

Wpis z dnia: 29.08.2018 /Autor: Daniel Silski

Elastyczny dysk 3M™ Cubitron™ II Flexible Grinding Disc to szybkie i dokładne tarcze szlifierskie. Tarcze 3M GreenCorps opracowane zostały by zapewnić szybkie skrawanie i jednolite wykończenie jak najmniejszym nakładem pracy.

Złoty standard szlifowania wydajności i produktywności zaprojektowany tak, by działał długo dłużej. Przygotuj się, aby przenieść swoją produktywność na wyższy poziom wydajności. Od teraz szlifuj więcej elementów w krótszym czasie.

Dedykowane do precyzyjnego usuwania spoin złote dyski 3M™ Cubitron™ II Flexible Grinding Disc to nowa generacja znanych już wcześniej zielonych dysków GreenCorps.

Nowoczesna technologia wraz z zastosowaniem precyzyjnie kształtowanego ziarna ściernego w technologi 3M™ Cubitron™ II pozwala na 40% zwiększenie wydajności tarczy w porównaniu ze swoim zielonym poprzednikiem.  Produkt oferuje doskonałą szybkość cięcia i większą elastyczność w porównaniu ze standardowymi tarczami szlifierskimi z obniżonym środkiem. Dodatkowo zastosowane wiązanie żywiczne pomaga zachować wytrzymałość i wydajność podczas szlifowania.

Precyzyjne kształtowane ziarno łączy w sobie zaawansowane właściwości ziaren w technologi Cubitron™ II wraz z technologią  precyzyjnej mikropowielonej struktury kształtu.  Niczym w znanych już piramidkach 3M™ Trizact™ struktury ziarna ulegają zużyciu, tworząc na nowo ostre punkty i krawędzie, które przecinają podłoże. Rezultatem zastosowania tej technologii jest dysk który tnie szybko i wytrzymuje dużo więcej porównując z konwencjonalnym ziarnem ściernym.

Elastyczna ściernica 3M™ Cubitron™ II ma szereg wyjątkowych zalet, które  z pewnością docenią operatorzy szlifierni. Technologia zastosowana w Flexible grinding disc (Yelow corps) pozwala na znaczące wyeliminowanie wibracji podczas obróbki a tym samym poprawę jakości pracy naszego pracownika a tym samym jego wydajność poprzez zmniejszenie czynników wpływających na zmęczenie organizmu.

Tarcze gwarantują także do 2 razy mniejsze zużycie narzędzia oraz prawie 1,5 szybszej obróbki materiału poprzez przyspieszenie czynników skrawania co potwierdzają liczne testy producenta.

Złote tarcze cubitron™ II sprawdzi sie m.in:
  • Podczas usuwania spawów
  • Podczas usuwania nadlewów
  • Podczas praco do przygotowania pod spawanie
  • Podczas zgrubnego szlifowania
  • Do gradowania
  • Do usuwania zendry
Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach i gradacjach.


Polecamy także do przeczytania ...

Tam gdzie konieczna jest obróbka płaskich powierzchni niezbędnym staje się profesjonalny zestaw do obróbki stali - lamelka staje się ty idealnym rozwiązaniem

Przyłbica spawalnicza 5. generacji 3M™ Speedglas G5-01 do ciężkiego spawania i regularnego szlifowania zapewnia więcej możliwości niż kiedykolwiek – od zabarwienia filtra po kierunek przepływu powietrza.

ITM 2018 - Poznań

18.06.2018

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wizytę na naszym stoisku podczas targów ITM w poznaniu.