Promocja ochronników słuchu

Wpis z dnia: 13.06.2018 /Autor: 3M /Zobacz także

Poznaj szeroką gamę produktów do ochrony słuchu 3M

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE

Często wybierane ze względu na łatwość i wygodę użytkowania. Nauszniki dostępne są z pałąkiem nagłownym, nakarkowym oraz w wersji mocowanej do hełmów ochronnych, dzięki czemu nadają się do większości zastosowań.


ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE

Opracowywane są dla każdego środowiska, w którym istnieje konieczność połączenia
wysokiego poziomu bezpieczeństwa z możliwością komunikacji.
Sprawdź pełną ofertę produktów ochrony słuchu 3M.

Skuteczny Zintegrowany Program Ochrony Słuchu 3M to znacznie więcej niż tylko zapewnienie najwyższego poziomu ochrony słuchu. Kluczem do podjęcia decyzji o wyborze odpowiedniej ochrony słuchu jest dostęp do szerokiej gamy produktów.  W oparciu o wyniki badania systemu 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation można je dopasować do każdego pracownika posługując się Osobistym Współczynnikiem Tłumienia (Personal Attenuation Rating, PAR). Poznaj naszą szeroką gamę ochronników słuchu i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich pracowników.


WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE

3M oferuje wkładki przeciwhałasowe jedno i wielokrotnego użytku, wkładki z uchwytami i na pałąku.

Polecamy także do przeczytania ...

Kompozytowe szczotki szlifierskie produkt do bez chemicznego oczyszczania spawów w pełni bezpieczny dla rąk szlifierza. Koniec z Chemią do wytrawiania spawu skorzystaj z szczotek BB-M14 oraz BB-ZB

Nowa klasa produktów na rzep najwyższa jakość w marce ACER

Różnorodność zastosowań dysków lamelkowych przyczynia się do ich niezwykłej popularności.Tajemnica mocy i wydajności tarczy leży w ich\r\nrewolucyjnej, technologi przytwierdzania wielopoziomowego nasypu do krążka.