Promocja ochronników słuchu

Wpis z dnia: 13.06.2018 /Autor: 3M /Zobacz także

Poznaj szeroką gamę produktów do ochrony słuchu 3M

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE

Często wybierane ze względu na łatwość i wygodę użytkowania. Nauszniki dostępne są z pałąkiem nagłownym, nakarkowym oraz w wersji mocowanej do hełmów ochronnych, dzięki czemu nadają się do większości zastosowań.


ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE

Opracowywane są dla każdego środowiska, w którym istnieje konieczność połączenia
wysokiego poziomu bezpieczeństwa z możliwością komunikacji.
Sprawdź pełną ofertę produktów ochrony słuchu 3M.

Skuteczny Zintegrowany Program Ochrony Słuchu 3M to znacznie więcej niż tylko zapewnienie najwyższego poziomu ochrony słuchu. Kluczem do podjęcia decyzji o wyborze odpowiedniej ochrony słuchu jest dostęp do szerokiej gamy produktów.  W oparciu o wyniki badania systemu 3M™ E-A-Rfit™ Dual-Ear Validation można je dopasować do każdego pracownika posługując się Osobistym Współczynnikiem Tłumienia (Personal Attenuation Rating, PAR). Poznaj naszą szeroką gamę ochronników słuchu i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swoich pracowników.


WKŁADKI PRZECIWHAŁASOWE

3M oferuje wkładki przeciwhałasowe jedno i wielokrotnego użytku, wkładki z uchwytami i na pałąku.

Polecamy także do przeczytania ...

Pojawienie się rdzawych przebarwień na powierzchni stali nierdzewnej m.in. wśród balustrad może być spowodowane wieloma czynnikami

Technologia Trizact™ bazuje na skonstruowanych z drobnych detali elementów materiału ściernego, które wykonane zostały przy pomocy metod mikropowtarzalnych i ułożone w strukturę piramidy.

Ektem szczotkowania jest wydobycie struktury powierzchni. Proces ten ma na celu uzyskanie efektu wizualnego bez utraty grubości stali nierdzewnej czy aluminium.