• REDO
Historia przeglądania
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Opiekun Techniczno-handlowy

Dołącz do Naszego zespołu

Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: rekrutacja@redosystem.com.pl

Przedstawiciel handlowy

Doradca techniczno-handlowy, to branżowy człowiek orkiestra. Dba o dobre relacje z klientami, przygotowuje oferty, prowadzi negocjacje handlowe, a jednocześnie prowadzi warsztaty i szkolenia. Osoba na tym stanowisku musi wykazać się więc nie tylko szeroką wiedzą z zakresu branży, w której działa, ale także wachlarzem kompetencji miękkich, które wpływają na budowanie długofalowych relacji z klientami.

Twój zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
  • Budowanie i odpowiedzialność za wizerunek firmy w wyznaczonym regionie
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, raportowanie

Nasze wymagania
  • Samodzielne i umiejętnie planujące swoją pracę w „terenie” – aktywne prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowane i chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży przemysłu metalowego, meblarskiego lub spawalnictwa
  • Zmotywowane do osiągania coraz lepszych wyników

Oferujemy
  • Pracę z młodym, ambitnym i przyjaznym zespołem
  • Praca od poniedziałku - piątku (Wolne weekendy)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za osiągane wyniki
  • Szkolenia rynkowe i produktowe, dostęp do innowacyjnych technologii
  • Dobrą atmosferę pracy, życzliwość i wsparcie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Wszystkich zainteresowanych prosimy o dołączenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (dz. U. Nr 133 poz. 833).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacje odpowiadające naszym oczekiwaniom zachowamy w bazie danych firmy.

Napisz do Nas

Potrzebujesz pomocy?