Autoryzowany dostawca innowacyjnych produktów firmy 3M z grupy przemysłowej (materiały ścierne, taśmy i kleje, bhp) poszukuje do pracy regionalnych doradców techniczno-handlowych na terenie Polski.

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy rozwijanie sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne i budowanie długotrwałych relacji z istniejącymi klientami, a także organizowanie działań promocyjnych.     Najlepsi kandydaci to osoby:
  • Zaangażowane i chętne do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Samodzielne i umiejętnie planujące swoją pracę w "w terenie" aktywne prawo jazdy kat. B
  • Posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży przemysłu metalowego, meblarskiego lub spawalnictwa
  • Zmotywowane do osiągania coraz lepszych wyników
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie
  • Odpowiedzialność za wizerunek firmy w wyznaczonym regionie
  • Bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych, raportowanie
Oferujemy:
  • Pracę z młodym, ambitnym i przyjaznym zespołem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy za osiągane wyniki
  • Szkolenia i dostęp do innowacyjnych technologii
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Poszukujemy w okolicy:
  • Województwo Łódzkie
  • Województwo Podkarpackie
  • Województwo Pomorskie
Prosimy przesyłać pisemne zgłoszenia zawierające życiorys.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dołączenie klauzuli: €Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (dz. U. Nr 133 poz. 833).€ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Aplikacje odpowiadające naszym oczekiwaniom zachowamy w bazie danych firmy.