Polerowanie lakierów

Wpis z dnia: 07.08.2018 /Autor: Daniel Silski

Polerowanie lakieru to czynność wyjątkowo żmudna, a jego skutki szybko mogą zostać zniszczone przez warunki pogodowe. Wiele osób podejmuje jednak to ryzyko i sprawia, że lakier znakomicie błyszczy.

Zanim przystąpisz do kluczowych czynności, musimy dokładnie i starannie umyć oraz osuszyć polerowaną powierzchnię. Dopiero gdy powierzchnia lakieru jest czysta, możemy zabrać się do pracy. Pamiętajmy również aby sam proces polerowania przeprowadzać w zacienionym miejscu. Powłoka lakiernicza nie może być rozgrzana ponieważ pasta polerska w przyspieszonym tempie zacznie zasychać i w rezultacie zamiast polerować lakier będziemy go przypalać. Lakier możemy polerować mechanicznie za pomocą specjalnie przystosowanej do tego celu polerki.Polecamy także do przeczytania ...

Nowe dyski 787C zastępujące znany dysk fibrowy 785C.

Nowa jednostronna włóknina ścierna wprowadzana na polski rynek przez naszą firmę REDO w formie dysku na rzep (krążek czepny) pod nazwą NV-DH, nie niszcząca podkładek z rzepem.

Stale nierdzewne stanowią rodzinę materiałów o wyjątkowych własnościach. Chronione przez warstwę tlenku chromu, powstałą wskutek reakcji chromu znajdującego się w stali z tlenem z powietrza atmosferycznego.