Polerowanie lakierów

Wpis z dnia: 07.08.2018 /Autor: Daniel Silski

Polerowanie lakieru to czynność wyjątkowo żmudna, a jego skutki szybko mogą zostać zniszczone przez warunki pogodowe. Wiele osób podejmuje jednak to ryzyko i sprawia, że lakier znakomicie błyszczy.

Zanim przystąpisz do kluczowych czynności, musimy dokładnie i starannie umyć oraz osuszyć polerowaną powierzchnię. Dopiero gdy powierzchnia lakieru jest czysta, możemy zabrać się do pracy. Pamiętajmy również aby sam proces polerowania przeprowadzać w zacienionym miejscu. Powłoka lakiernicza nie może być rozgrzana ponieważ pasta polerska w przyspieszonym tempie zacznie zasychać i w rezultacie zamiast polerować lakier będziemy go przypalać. Lakier możemy polerować mechanicznie za pomocą specjalnie przystosowanej do tego celu polerki.Polecamy także do przeczytania ...

Precyzyjnie kształtowane ziarno 3M w formie miniaturowych trójkątów.

Przemysłowy hełm ochronny 3M, zaprojektowany, zgodnie z najnowszymi trendami. Spełnia wymagania w zakresie pracy na wysokości, opisane w normach EN397 i EN12492. Wygodny i kompatybilny z innymi środkami ochrony indywidualnej.

Technologia Trizact™ bazuje na skonstruowanych z drobnych detali elementów materiału ściernego, które wykonane zostały przy pomocy metod mikropowtarzalnych i ułożone w strukturę piramidy.