Firma REDO Systemy Przemysłowe od 2001 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą narzędzi ściernych marki 3M. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi Firmami dystrybucyjnymi na terenie całej Polski, dzięki czemu nasze produkty trafiają do szerokiej grupy odbiorców. Naszym celem jest skuteczne wprowadzanie na rynek innowacyjnych produktów rozwiązań usprawniających procesy obróbki powierzchni. Pracownicy firmy REDO dokładają wszelkich starań aby nasi Klienci otrzymywali produkt zgodny z ich oczekiwaniami oraz w wymaganym terminie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów z działu Materiałów ściernych oraz Taśm i Klejów Przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się również produkty 3M z zakresu ochrony osobistej (BHP) oraz produktów do zastosowań elektrycznych. 
Specjalizujemy się w wytwarzaniu narzędzi ściernych takich jak szczotki, wałki, dyski i pasy bezkońcowe z włóknin ściernych. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować szereg rozwiązań podnoszących standardy nowoczesnej obróbki powierzchni.
REDO to rozpoznawalna w branży i tworzona przez lata polska marka charakteryzująca się 100% polskim kapitałem.Specjalizujemy  się w produkcji i dystrybucji materiałów ściernych, narzędzi, produktów BHP. Inwestujemy w jakość. Jako producent i dystrybutor polskich systemów ściernych, dbamy o wizerunek i zadowolenie naszych klientów. Kupując u Nas zyskujesz pełną swobodę działania i pewność iż otrzymany produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Oferujemy profesjonalną obsługę Państwa firmy, wykwalifikowany nasz personel zapewni fachowe doradztwo i chętnie pomoże w razie jakichkolwiek problemów. Naszym głównym celem jest budowanie partnerskich relacji z klientami i odbiorcami wysokiej klasy narzędzi ściernych dla przemysłu.

Działamy w oparciu o własną infrastrukturę oraz wykwalifikowaną kardę ekspertów w branży. Nasz zespół profesjonalnie przygotowanych pracowników sprosta najtrudniejszym wyzwaniom i trudnością. Jesteśmy dla państwa wygody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wierzymy, że współpraca z nami pozwoli Państwu na osiągnięcie wymiernych korzyści dla Waszej firmy. Nasze atuty to atrakcyjne ceny oraz krótki termin realizacji zamówień.

Jakub Krauze
Dyrektor sprzedaży
W naszej ofercie znajduje się ponad 5000 narzędzi ręcznych, dodatków i maszyn. Do nabycia między innymi: rolki, pasy bezkońcowe, dyski fibrowe, lamelki (krążki lamelkowe), akcesoria BHP, narzędzia elektryczne, arkusze ścierne, ściernice listkowe, tarcze do cięcia i szlifowania, wałki ścierne,  narzędzia ścierne, dyski, szczotki, włókniny prasowane oraz wiele innych.

W zależności od ich rodzaju czy przeznaczenia mogą one być wykorzystane do obróbki stali czy drewna. Odnajdziecie tu Państwo Systemy obróbki powierzchni dla branży drzewnej, branży metalowej oraz szeroko rozumianego przemysłu. Dzięki inwestycjom w doposażenie naszego parku maszynowego możemy zaprojektować i wykonać narzędzia spełniające najbardziej wyrafinowane potrzeby klientów. Ponadto posiadamy w ofercie pozostałe produkty ścierne 3M między innymi:

 • Tarcza szlifierska 3M Green Corps 125x3,2x22 P36
 • Tarcza do cięcia 3M
 • Tarcze do ciecia i szlifowania REDO Scherp?
 • Dyski fibrowe
 • Dysk lamelkowe
 • Pasy Cubitron II w dowolnych rozmiarach
 • Pasy bezkońcowe pilniczkowe, na oponkę, długie
 • Szczotki kompozytowe BB-ZB, RB-ZB , refile uzupełniające
 • Dyski i koła z włóknin przestrzennych
 • Narzędzia pneumatyczne 3M
 • System ROLOK / 3M ROLOC? / ROLOK laminowany
 • Oraz inne systemy ścierne
Przejdź do katalogu produktów