Obróbka spawów trudnodostępnych

Wpis z dnia: 07.08.2018 /Autor: Daniel Silski

Jednym z trudniejszych zadań jest obróbka spawów pachwinowych o kącie 90 stopni lub mniejszym.

momencie obróbki elementów dekoracyjnych nie wystarcza usunięcie warstwy zgorzel po spawaniu. Żąda się obecnie wyrównania, zamaskowania miejsca spawu oraz wypolerowania. W naszej ofercie odnajdą Państwo kilka przydatnych ułatwiających pracę rozwiązań do obróbki tych że spawów.

Polecanym rozwiązaniem jest użycie włóknin sprasowanych, innowacyjność i dokładność materiału gwarantuje możliwość jego nagięcia do obrabianej powierzchni oraz pełna elastyczność. Dzięki włókniną EXL można obrabiać pachwinę spawu optymalnie uwydatniając jej kształt. Robiąc balustradę możemy już teraz stworzyć odpowiednia geometrię łączenia. Używając tego narzędzia wpływamy na jakość wykończenia powierzchni. W zależności od użytej gradacji włókniny sprasowane mogą także wypolerować obrabiane element bez potrzeby użycia past polerskich.Polecamy także do przeczytania ...

REDO na targach ITM

24.04.2018

Serdecznie zapraszamy na stoisko firmy REDO na Międzynarodowych Targach ITM w Poznaniu, które odbędą się w dniach od 05 do 09 czerwca 2018 roku.

Niebieska włóknina ścierna BlueStriper (włóknina BS) do idealne rozwiązanie w aplikacjach powłokowych począwszy od usuwania powłok, farb czy lakierów kończąc na usuwaniu rdzy, przebarwień czy mazerowaniu (postarzaniu drzewa.)

Koncepcja działania pasa bezkońcowego opiera się na formie budowy tego narzędzia ściernego poprzez poprzez odpowiednie połączenie odcinka materiału ściernego w jedną zamkniętą całość tworząca taśmę ścierną.