Nowe dyski lamelkow3 3M 769F

Wpis z dnia: 22.03.2019 /Autor: 3M

NOWOŚĆ! Fioletowe Dyski lamelkowe 3M™ 769FPrecyzyjne szlifowanie dzięki nowym, wyjątkowym dyskom lamelkowym w atrakcyjnej cenie.

Dyski lamelkowe o dłuższej żywotności. Do każdej aplikacji.Dyski lamelkowe 3M są od dawna najchętniej wybieranymi produktami do wszystkich codziennych prac, począwszy od szlifowania spawów i usuwania zgorzeliny po fazowanie i usuwanie dużego gratu. Swoją popularność zawdzięczają unikalnej konstrukcji, która sprawia, że doskonale nadają się do zastosowań wymagających szybkiego szlifowania i dobrego wykończenia powierzchni.Teraz 3M wprowadza Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M w nowej generacji dysków szlifierskich, by połączyć wyjątkową szybkość działania i długą żywotność innowacyjnego ścierniwa z uniwersalnością dysków lamelkowych!

Nowe dyski lamelkowe 3M™ 769Foferują większą wydajność niż tradycyjne dyski z tlenkiem glinu i cyrkonu dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, bazującej na technologii Precyzyjnie Kształtowanego Ziarna 3M, która również odpowiada za niezrównaną skuteczność naszych dysków fibrowych 3M™ Cubitron™ II.Precyzyjnie Kształtowane Ziarno 3M dłużej zachowuje ostrość, co przekłada się na większą wydajność dysku, a ponadto zapewnia szybkie skrawanie, co pozwala skrócić czas obróbki metalu!Uniwersalność zastosowań i oszczędność kosztów Zwiększ wydajność i skróć czas pracy, ograniczając jednocześnie liczbę zużywanych dysków – dzięki niezmiennie wysokiej skuteczności i trwałości naszych dysków lamelkowych 3M™ 769F. Dyski pracują gładko, zapewniając lepszą kontrolę pracy podczas obróbki, co gwarantuje doskonałe rezultaty wykończeniowe, również ze względu na mniejsze ryzyko powstania przypadkowych wyżłobień.

Żywotność i ostrość dysku lamelkowego zależą od szybkości zużywania się warstwy ściernej, która odsłania nowe ostre ziarna. Jeśli dysk zużywa się zbyt szybko, może to znacząco skrócić jego żywotność. Jednak jeśli warstwa ścierna nie zużywa się równomiernie, dysk może całkowicie utracić swoje właściwości szlifujące.Warstwa ścierna w dyskach lamelkowych 3M™ 769F została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić jej równomierne zużywanie się i jednolite właściwości szlifowania przy wykonywaniu szeregu wymagających i trudnych prac związanych z obróbką metalu. Wyjątkowa konstrukcja dysków, w połączeniu z Precyzyjnie Kształtowanym Ziarnem 3M, sprawiają, że dyski lamelkowe 3M™ 769F pracują skuteczniej niż produkty konkurencji!Polecamy także do przeczytania ...

Kryteria podziału do celów zastosowania w przemyśle to wytrzymałość oraz proces wiązania. Z reguły kleje aktywowane chemicznie są bardziej wytrzymałe od klejów, których działanie warunkują zmiany zewnętrznych czynników fizyc ...

Lakier podkładowy 3M Universal Primer jest stosowany do zwiększenia przyczepności taśm 3M™ VHB™. Umożliwia uzyskanie wytrzymałych i trwałych spoin na trudnych powierzchniach.

ITM 2018 - Poznań

18.06.2018

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i wizytę na naszym stoisku podczas targów ITM w poznaniu.