Nowe czerwone dyski na rzep , najwyższa klasa obsługi ACER80x

Wpis z dnia: 10.03.2017 /Autor: Daniel

Nowa klasa produktów na rzep najwyższa jakość w marce ACER

Sztywny dysk na rzep do pracy na mokro i sucho z nasypem z ziarna ceramicznego na poliestrowym podkładzie. Produkt dostępny w ofercie w gradacjach od P40 do P320. Ziarno ceramiczne zostało stworzone do obróbki ekstremalnie twardych elementów i przekonuje agresywnym szlifem. W produkcie zastosowano samoostrzące się ziarno ceramiczne o właściwościach chłodzących, w nasypie zatopiono warstwę TOP-SIZE.

Produkt dedykowany do  agresywnego a zarazem schłodzonego szlifowania stali wysokostopowych, tytanu czy stopów na bazie niklu. Ze względu na wysoką twardość produkt nadaje się do przetwarzania bardzo twardych powierzchni.

Stosując Acer80x gwarantujemy przedłużenie żywotności narzędzia w porównaniu z pozostałymi dyskami klasy ACER oraz zmniejszenie przebarwień na powierzchni obrabianego przedmiotu.

Polecamy także do przeczytania ...

Komunikat odnośnie produktów serii Duct 2902, 3903i, 2929, 3997, 3900, 6969, 398

Scotch-Brite EXL marki 3M to włóknina ścierna o sprasowanej konstrukcji. Narzędzia wykonane z tego materiału są elastyczne, a zarazem bardzo trwałe i pozwalają wyjątkowo szybko i dokładnie obrabiać wszelkie powierzchnie metalowe ...

Moduł błyskawicznie przekształca Twoje nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ serii X w ochronnik do komunikacji bezprzewodowej w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. W ten sposób uzyskasz ochronę słuchu i możliwość komuni ...