Nowe czerwone dyski na rzep , najwyższa klasa obsługi ACER80x

Wpis z dnia: 10.03.2017 /Autor: Daniel

Nowa klasa produktów na rzep najwyższa jakość w marce ACER

Sztywny dysk na rzep do pracy na mokro i sucho z nasypem z ziarna ceramicznego na poliestrowym podkładzie. Produkt dostępny w ofercie w gradacjach od P40 do P320. Ziarno ceramiczne zostało stworzone do obróbki ekstremalnie twardych elementów i przekonuje agresywnym szlifem. W produkcie zastosowano samoostrzące się ziarno ceramiczne o właściwościach chłodzących, w nasypie zatopiono warstwę TOP-SIZE.

Produkt dedykowany do  agresywnego a zarazem schłodzonego szlifowania stali wysokostopowych, tytanu czy stopów na bazie niklu. Ze względu na wysoką twardość produkt nadaje się do przetwarzania bardzo twardych powierzchni.

Stosując Acer80x gwarantujemy przedłużenie żywotności narzędzia w porównaniu z pozostałymi dyskami klasy ACER oraz zmniejszenie przebarwień na powierzchni obrabianego przedmiotu.

Polecamy także do przeczytania ...

Włókniny Scotch-Brite™ Surface Conditioning w swojej elastyczności nadają się do obróbki wykańczającej.

Efekt ozdobny nadawany po procesie mazerowania nadaje elementowi nie sam deseń czy wygląd, najważniejszym aspektem tego rodzaju działań jest ukrycie niedoskonałości oraz rys powstałych w procesie chociażby standardowego użytkowani ...

Popraw jakość aplikacji szlifierskich poprzez stosowanie materiałów z ziarnem 3M™ Cubitron™