Jednostronna włóknina sprasowana VN

Wpis z dnia: 08.03.2017 /Autor: Daniel

Nowa jednostronna włóknina ścierna wprowadzana na polski rynek przez naszą firmę REDO w formie dysku na rzep (krążek czepny) pod nazwą NV-DH, nie niszcząca podkładek z rzepem.

Trójwymiarowa struktura włókniny zapewnia jednakowe działanie i idealne wykończenie powierzchni nawet w trudno dostępnych miejscach oraz niezmienną geometrię elementu. Dodatkowo zaznaczyć trzeba iż produkty z włókniny NV są bardzo trwałe. Pozwalają znacznie przyśpieszyć prace przygotowawcze  oraz znacząco zmniejszają koszty obróbki. 

Najważniejszą zaletą dysków NV prócz atrakcyjnej ceny jest także fakt potwierdzony przez 100% klientów pracujących już z tego rodzaju krążkami. Mowa tu rzecz jasna o znaczącym zwiększeniu żywotności, nie tylko samego dysku ale także podkładki. Wielomiesięczne testy firmy REDO wskazują iż innowacyjna włóknina NV w żaden sposób nie niszczy podkładek z rzepem wydłużając możliwość użytkowania nawet trzykrotnie.

Stabilniejsze mocowanie do podkładki przyczynia się także do zwiększenia bezpieczeństwa, brak podklejenia weluru eliminuje także największy defekt wszystkich podkładek na rzep, mianowicie możliwość zerwania powłoki czepnej.

Produkt jest dostępny obecnie w ziarnistości MED odpowiadającej zakresowi gradacji od P150 do P220.

Dlaczego warto wybrać NV-DH:

  • Obniżamy koszty obróbki
  • Zyskujemy pewniejsze bezpieczniejsze mocowanie
  • Zyskujemy jakość włóknin z klasy CPH przy prawie połowicznym jej koszcie
  • Zyskujemy większą i dłuższą żywotność podkładki z rzepem

Już dziś zapytaj o nowe dyski NV-DHPolecamy także do przeczytania ...

Jednorazowe półmaski filtrujące są najbardziej efektywne wtedy, gdy ich krawędzie są szczelnie dopasowane do twarzy. Jeśli dopasowanie nie jest szczelne, poziom ochrony znacząco spada.

Pas bezkońcowy 3M™ 384F to najwyższa klasa produktu ściernego przeznaczony do obróbki aluminium w tym także gratowania, obróbki metalowej i niektórych zastosowań w obróbce drewna. Posiada wyjątkowo wytrzymałe podłoże, może b ...

Kryteria podziału do celów zastosowania w przemyśle to wytrzymałość oraz proces wiązania. Z reguły kleje aktywowane chemicznie są bardziej wytrzymałe od klejów, których działanie warunkują zmiany zewnętrznych czynników fizyc ...