Headset 3M™ PELTOR™ WS™ LiteCom Pro III GB

Wpis z dnia: 08.04.2019 /Autor: 3M

Nowości w ofercie 3M nowoczesne portfolio rozwiązań komunikacyjnych

Headset 3M™ PELTOR™ WS™ LiteCom Pro III GB to inteligentny ochronnik słuchu nowej generacji, umożliwiający komunikację z wbudowanym analogowo-cyfrowym zaprogramowanym radiotelefonem do komunikacji dwukierunkowej, funkcjonalnością Bluetooth® Multipoint, funkcją regulowanego tłumienia ułatwiającą odsłuch dźwięków otoczenia oraz mikrofonem z funkcją kompensacji hałasu. Headset WS™ LiteCom Pro III GB nie tylko chroni słuch w środowiskach o dużym natężeniu hałasu, ale także ułatwia komunikację w hałaśliwych środowiskach i zwiększa świadomość sytuacyjną. Zastosowanie: Produkt doskonale sprawdzi się w branży przemysłowej, budowlanej oraz podczas prac naziemnych, gdzie potrzebne jest rozwiązanie nieangażujące rąk pracowników i zapewniające ochronę słuchu.

3M™ PELTOR™ Elektroniczne wkładki przeciwhałasowe EEP-100

3M™ PELTOR™ Elektroniczne wkładki przeciwhałasowe EEP-100 chronią przed szkodliwym hałasem, pozwalając jednocześnie na słyszenie dźwięków otoczenia na poziomie poniżej 82dB. Ułatwiają komunikację ze znajdującymi się w pobliżu osobami oraz umożliwiają słyszenie sygnałów ostrzegawczych, nadjeżdżających pojazdów lub odgłosów maszyn i procesów. Mała i lekka konstrukcja poprawia ogólny komfort użytkowania, a także sprawia, że wkładki są kompatybilne z większością sprzętu ochrony osobistej 3M (PPE) do ochrony głowy, jak hełmy i osłony twarzy. Wkładki można ładować za pomocą portu USB na pojemniku. Pojemnik zapewnia także łatwą i wygodną możliwość przechowywania wkładek, kiedy nie są używane. Zastosowanie: Branża budowlana, konserwacyjna, produkcyjna oraz strzelectwo i myślistwoPolecamy także do przeczytania ...

Popraw jakość aplikacji szlifierskich poprzez stosowanie materiałów z ziarnem 3M™ Cubitron™

Odpowiednio wyszlifowana powierzchnia drewna jest gotowa do naniesienia lakieru podkładowego, którego zadaniem jest zagruntowanie powierzchni i przygotowanie powłoki do naniesienia kolejnych warstw lakierów.

Nowa jednostronna włóknina ścierna wprowadzana na polski rynek przez naszą firmę REDO w formie dysku na rzep (krążek czepny) pod nazwą NV-DH, nie niszcząca podkładek z rzepem.