Aura 9300+ - III generacji z nowych zaworem

Wpis z dnia: 18.10.2018 /Autor: Daniel Silski

78% ankietowanych pracowników twierdzi, że nowe modele półmasek z zaworami Aura™ 9300+ Gen3 są wygodniejsze niż ich poprzednia wersja.

Jednym z największych utrudnień dla użytkowników półmasek jest gromadzenie się ciepła w ich wnętrzu. Ciepłe powietrze wydychane przez użytkownika może pozostawać wewnątrz maski i potęgować uczucie zmęczenia. Półmaski filtrujące 3M™ Aura™ 9300+ Gen3 wyposażono w dwie unikalne funkcje, które pomagają obniżyć temperaturę.

Wdychanie jest chłodniejszą częścią cyklu; zaawansowana elektretowa włóknina filtrująca 3M™ (AEM) ułatwia wdychanie chłodnego powietrza z otoczenia. Podczas wdychania powietrze przepływa przez włókninę filtrującą, z której wykonana jest półmaska. Materiał, z którego wykonana jest plastikowa pokrywa zaworu, sprawia, że zachowuje ona część ciepła. Podczas wydechu półmaskę wypełnia ciepłe, wilgotne powietrze.

Poczas wydychania zawór 3M™ Cool Flow™ Comfort otwiera się o 37% łatwiej niż oryginalny zawór Cool Flow™, umożliwiając szybsze odprowadzanie o 36% większej ilości ciepłego powietrza. Gdy ciepłe, wydychane powietrze odprowadzane jest przez zawór, pozostała część półmaski pozostaje chłodna, zapewniając większy komfort użytkowania. Obrazowanie termograficzne pozwala zobaczyć efekt chłodzenia na powierzchni produktu,
osiągnięty dzięki zastosowaniu zaworu. Kolory oznaczają zmiany temperatury powierzchni półmaski podczas wdychania i wydychania.

Półmaski filtrujące 3M™ Aura™ serii 9300+ Gen3 spełniają wymagania normy europejskiej EN 149:2001+ A1:2009: Sprzęt ochrony układu oddechowego – Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami – Wymagania, badanie, znakowanie. Półmaski te zapewniają skuteczną ochronę dróg oddechowych i są przeznaczone do stosowania tam, gdzie pracownicy są narażeni na kontakt z cząstkami stałymi (pyłem) i/lub nielotnymi cząstkami ciekłymi.

Półmaski filtrujące 3M™ są dedykowane do stosowania w miejscach o dużej koncentracji cząstek stałych (pyły) i/lub nielotnych cząstek ciekłych według podanych niżej limitów stężenia.
Polecamy także do przeczytania ...

3M Cubitron II 969F to dysk lamelkowy wykorzystujący ceramiczny materiał ścierny na poliestrowym podkładzie.

Różnorodność zastosowań dysków lamelkowych przyczynia się do ich niezwykłej popularności.Tajemnica mocy i wydajności tarczy leży w ich\r\nrewolucyjnej, technologi przytwierdzania wielopoziomowego nasypu do krążka.

Satynowanie INOX

07.08.2018

Satynowanie to proces ścierny nazywany także szkiełkowaniem polegający na przygotowaniu powierzchni. najczęściej używamy do tego walców i wałków szlifierskich - potrzebujesz pomocy w dobraniu produktu pytaj o walce MB i MF