3M™ Peltor™ X moduł komunikacji dla słuchawek 3M™ (Bluetooth)

Wpis z dnia: 09.07.2018 /Autor: 3M

Moduł błyskawicznie przekształca Twoje nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ serii X w ochronnik do komunikacji bezprzewodowej w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. W ten sposób uzyskasz ochronę słuchu i możliwość komunikacji

Dokonaj inteligentnego wyboru i chroń swój słuch, zapewniając sobie jednocześnie możliwość komunikacji z otoczeniem dzięki modułowi do komunikacji bezprzewodowej 3M™ PELTOR™. Moduł błyskawicznie przekształca Twoje nauszniki przeciwhałasowe 3M™ PELTOR™ serii X w ochronnik do komunikacji bezprzewodowej do stosowania w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. W ten sposób uzyskasz ochronę słuchu i możliwość komunikacji bez używania rąk - nie zgadzaj się na kompromisy – wybierz inteligentne rozwiązania.


cechy produktu:
 - Technologia bezprzewodowa Bluetooth®
 - Mikrofon z funkcją kompensacji hałasu, odporny na czynniki środowiska (IP54)
 - Zaprojektowany do pod kątem kompatybilności z nausznikami przeciwhałasowymi 3M™ PELTOR™ serii X (X1, X2, X3, X4, X5)Polecamy także do przeczytania ...

W sieci znajduje się wiele poradników dotyczących doboru kombinezonów ochronnych. Skupiają się one zazwyczaj na konfrontacji zadań z jakimi mamy doczynienia codziennie podczas wykonywanej pracy.

Historia marki Scotch-Brite rozpoczęła się w 1958 roku . Obecnie produkty ścierne pod tą marką są jednymi z najbardziej popularnych narzędzi ściernych w obróbce metalu w wielu branżach przemysłowych na całym świecie.

Niebieska włóknina ścierna BlueStriper (włóknina BS) do idealne rozwiązanie w aplikacjach powłokowych począwszy od usuwania powłok, farb czy lakierów kończąc na usuwaniu rdzy, przebarwień czy mazerowaniu (postarzaniu drzewa.)


Zobacz film